Polityka prywatności

RAVENT Rafał Zięba

Łączki Jagiellońskie 67

38-471 Wojaszówka

 

NIP              684-250-78-20

REGON     180976388

BDO            000370540

F-GAZ        P/22/0074/16

Skontaktuj się z nami:

biuro@ravent.com.pl

+48 780 165 498

+48 695 731 775

Odwiedź  nas:

ul.  K. Pużaka 35A/2

38-400 Krosno

 

                                           780 165 498 

Kompleksowe wykonanie instalacji wentylacyjnej wymaga nie tylko dużego doświadczenia i wiedzy, ale również zastosowania odpowiedniej jakości urządzeń i podzespołów. W zależności od zapotrzebowania i wymogów technicznych oferujemy montaż kanałów wentylacyjnych w różnych technologiach - zarówno na bazie kanałów stalowych jak i z wełny mineralnej szklanej, np. URSA, Climaver. 

Najistotniejszy element instalacji czyli prawidłowo dobrana centrala wentylacyjna jest gwarantem poprawnego działania całego systemu. W naszej firmie bazujemy na urządzeniach wiodących producentów, mających w ofercie nie tylko typowe rozwiązania, ale przede wszystkim pozwalających na wyprodukowanie urządzeń pod indywidualne zamówienie. 

Nie tylko montujemy i uruchamiamy instalację wentylacyjną, ale też wykonujemy pomiary i regulację tej instalacji, a także oferujemy gwarancyjny i pogwarancyjny serwis urządzeń.

Sprawna wentylacja w lokalach komercyjnych to nie tylko podniesienie komfortu pracy. Zapewnienie wystarczającej wymiany powietrza w zamkniętych pomieszczeniach staje się już wymogiem prawnym. Mocno zapylone zakłady produkcyjne, lokale gastronomiczne czy pomieszczenia biurowe, w których nie ma możliwości otwarcia okna i uzyskania naturalnej wymiany powietrza, wymagają zastosowania w nich wentylacji mechanicznej.  Nie tylko poprawia to komfort wielogodzinnej pracy, ale przede wszystkim pozytywnie wpływa na zdrowie, a co za tym idzie - dobre samopoczucie, poprawę wydajności oraz koncentracji pracowników.

Dzięki dobrze wykonanej instalacji wentylacyjnej pozbywamy się z pomieszczenia nieprzyjemnych zapachów, ograniczamy wilgoć i rozwój chorobotwórczych drobnoustrojów. Zastosowanie odpowiednich filtrów ogranicza z kolei napływ zanieczyszczeń z zewnątrz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Instalacja wentylacyjna wpływa na komfort i bezpieczeństwo pracy